Λευκωσία

 ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατο
Belly Dance
19:00-20:00
Hip Hop (παιδιά)
17:00-18:00

Hip Hop A (παιδιά)
16:00-17:00

Επαγγελματικό Latin
17:00-19:00
Μπαλέτο Primary
16:00-17:00
Λαϊκοί, Latin (έφηβοι)
09:00-11:00
Latin - Salsa 
20:00-21:30
Μπαλέτο Grade 1
17:00-18:00

Μπαλέτο Pre-primary (4-7 χρ.)

16:00-17:00

Λαϊκοί A (kids)
18:00-19:00

Μπαλέτο Grade 1
17:00-18:00
Latin (παιδιά)
10:00-11:00
  Pilates Mat 1
18:10-19:00

Μπαλέτο Primary

17:00-18:00

Λαϊκοί
19:00-20:00
Belly Dance (έφηβοι)
18:00-19:00
Latin (παιδιά)
11:00-12:00

 

Pilates Mat 2
19:00-20:00

Zumba (παιδιά),

Belly Dance (παιδιά)

17:00-18:00

Pilates Mat 2
19:00-20:00

Latin (έφηβοι)
20:00-21:00

Latin Sport (έφηβοι)
11:00-13:00
 

Belly Dance 
19:00-20:00

Total Barre

18:00-19:00

Strong by Zumba
20:00-21:00

 

Σύγχρονο Α
12:00-13:00
  Zumba
20:00-21:00

Pilates Mat 1
19:00-20:00

    Σύγχρονο
13:00-14:00

 

Latin-Salsa 

20:00-21:00

Latin-Salsa 

19:00-20:30

    Hip Hop (έφηβοι)
14:00-15:00
    Belly Dance 
20:00-21:00
     
    Hip Hop A
20:00-21:00
     
   

 

 

Latin - Salsa
20:30-21:30
     

Δευτέρα:

BELLY DANCE A 19:00-20:00
LATIN - SALSA 20:00-21:30

 

Τρίτη:

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1 17:00-18:00
HIP HOP A (παιδιά)
17:00-18:00
PILATES MAT 1 18:10-19:00
PILATES MAT 2 19:00-20:00
BELLY DANCE 19:00-20:00
ZUMBA 20:00-21:00
LATIN - SALSA  20:00-21:00

 

Τετάρτη:

HIP HOP A (παιδιά)
16:00-17:00
BALLET PRE-PRIMARY(4-7 χρ.) 16:00-17:00
ZUMBA (παιδιά), BELLY DANCE (παιδιά)
17:00-18:00
ΜΠΑΛΕΤΟ PRIMARY 17:00-18:00
TOTAL BARRE 18:00-19:00
PILATES MAT 1
19:00-20:00
LATIN - SALSA A 19:00-20:30
BELLY DANCE 20:00-21:00
HIP HOP A 20;00-21:00

LATIN - SALSA

20:30-21:30

 

Πέμπτη:

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ LATIN 17:00-18:00
ΛΑΙΚΟΙ Α (παιδιά) 18:00-19:00
ΛΑΙΚΟΙ Α 19:00-20:00
PILATES MAT 19:00-20:00
STRONG BY ZUMBA 20:00-21:00

 

Παρασκευή:

ΜΠΑΛΕΤΟ PRIMARY 16:00-17:00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1 17:00-18:00
BELLY DANCE (έφηβοι) 18:00-19:00
LATIN (έφηβοι) 20:00-21:00

 

Saturday:

GREEK DANCES, LATIN
9:00-11:00
LATIN A (παιδιά) 10:00-11:00
LATIN (παιδιά)
11:00-12:00
LATIN SPORT 11:00-13:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ Α 12:00-13:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ 13:00-14:00
HIP HOP (έφηβοι)
14:00-15:00